pomáháme-Centrum hájek

Proč jsem si vybrala CENTRUM HÁJEK

 

Naše společnosti Giorgio fashion s.r.o. pořádá periodicky po 2 letech velkou módní show. Dá se říci, že je to jedinečná a největší akce v Plzni, kde se pravidelně schází cca 600-700 lidí ze sportu, společnosti…

Výtěžek této akce byl vždy věnován „PRO DOBROU VĚC“.

Loňský ročník byl věnován právě centru sociálních a rehabilitačních služeb CENTRUM HÁJEK, které pomáhá dětem s mentálním, tělesným nebo kombinovaným postižením.

 S paní Markétou Jungovou jsem se poznala v rámci konání příprav této akce, kdy mi představila tento projekt a jeho poslání. Velmi mě projekt oslovil, proč vznikl, jaké je jeho poslání, smysl pomáhání druhým a taktéž mě velmi oslovila osoba Markéty – její obrovská lidskost, pokora a „drive“pomáhat.

Mé rozhodnutí bylo velmi rychlé. 

V rámci akce Giorgio fashion show 2015 jsme předali šek ve výši 50. 000,- Kč zakladatelům tohoto projektu a rodičům handicapovaného syna Samuela, Lence a Marcelovi Šikovým.

Tímto dobrým skutkem společnosti Giorgio začala dlouhodobá spolupráce, která stále pokračuje.

Na podzim roku 2015 jsem na osobní pozvání ředitelky a zakladatelky Lenky Šikové navštívila zařízení CENTRUM HÁJEK. 

Byl to pro mne hluboký zážitek a nezapomenutelný den, plný emocí, lásky, lidského nasazení a POKORY…

Kouzelný prsten bohužel nemám, kdybych jej měla, neváhala bych jej využít pro pomoc těmto dětem…takové myšlenky provázely pečení a zdobení perníkové chaloupky a perníčků. Alespoň kousek pohádkového světa jsem mohla dětem při své návštěvě předat.

Dlouho jsem přemýšlela, jak lze pomáhat bez kouzel po celý rok. Rozhodli jsme se zřídit TRANSPARENTNÍ ÚČET, který umožní pomáhat nám všem společně.

Z vašich nákupů v našich prodejnách poputuje finanční příspěvek právě na tento transparentní účet. Ráda bych se svou myšlenkou oslovila i další „pomáhající“, fyzické i právní subjekty, které se k nám přidají s chutí pomáhat. Jsem přesvědčena, že v dnešní tolik uspěchané době by si měl každý z nás najít chvilku k tzv. „ZASTAVENÍ SE“ a popřemýšlet dle svých možností, jak může pomoci tam, kde to skutečně potřebují.

A jak bude naše společná pomoc pomáhat potřebným? Handicapovaným dětem pomůžeme zaplatit potřebnou rehabilitaci TheraSuit, kterou nehradí pojišťovny, a přispějeme na potřebné rehabilitační pomůcky, které činí jejich život snadnějším.  

Příběhy naší pomoci uvidíte na našich webových stránkách, fb profilu, pohyb finančních prostředků na transparentním účtu 713 146 13/5500.


V roce 2015 jsme celý výtěžek společenské akce – módní přehlídky GIORGIO FASHION SHOW věnovali projektu CENTRUM HÁJEK z.ú. Částka ve výši 50.000,- Kč byla použita na pořízení CHODÍCÍHO PÁSU. 

 

„Chodící pás je vhodný pro léčbu poruch chůze v rámci neurologické a ortopedické rehabilitace. Spojuje v sobě analýzu chůze a nácvikový systém. Základem systému je přístrojově vybavený trenažér chůze s matricí silových senzorů. Hodnotící zpráva z analýzy chůze obsahuje všechny důležité parametry místa a času, jako jsou fáze stoje, zhoupnutí a stoje na obou nohách, délka kroku, šířka kroku, úhel rotace chodidla a podrobná analýza rozložení sil pod ploskami chodidel. 

Nepostradatelnou funkcí chodícího pásu je nastavení nízké rychlosti, což je nezbytné pro rehabilitaci dětí, které se začínají učit chůzi.“ 

Přidejte se k nám:

zasláním finanční částky na transparentní účet u Raiffeisenbank 

č.ú. 713 146 13/5500

nákupem v našem obchodě Giorgio fashion (Smetanova ul., Galerie Slovany, Tesco Rokycanská ul.)

staňte se našimi partnery v rámci akce módní přehlídka Giorgio fashion show v roce 2017

 

Transparentní učet
staňte se našimi dlouhodobými partnery a pomáhejte spolu s námi 

GIORGIO FASHION s.r.o. – Věra Vaňourková
Oznamovatel konání veřejné sbírky, která se koná ve prospěch osob s handicapem za účelem pořízení (nákupu) kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro osoby s handicapem a pořízení (zaplacení) rehabilitace pro osoby s handicapem.
Transparentní účet č. 713 146 13/5500 – k nahlédnutí pro všechny zde